Opis produktu
Cegła ogniotrwała K 26 jest również nazywana cegłą termoizolacyjną o wysokiej zawartości aluminium i jest stosowana do budowy ścian termoizolacyjnych lub ścian termoizolacyjnych, co zasadniczo służy do zachowania lub izolacji ciepła. Ogniotrwała cegła termoizolacyjna zawiera ponad 48% tlenku glinu. Ten rodzaj cegieł termicznych na sprzedaż nie jest bezpośrednio narażony na działanie wysokiej temperatury wewnątrz pieców lub pieców, cegła termiczna jest budowana jedynie blisko ściany pieca jako izolacja.

Zalety cegły szamotowej k 26:
Niska przewodność cieplna, niska zawartość stopu, niska zawartość zanieczyszczeń, ognioodporność i odporność na temperaturę, dobra stabilność na szok termiczny, znaczny efekt oszczędzania energii itp.

Zastosowanie cegły szamotowej k 26
Stosowany w ogniotrwałych okładzinach gorących powierzchni i podkładowych warstwach izolacyjnych z innych materiałów ogniotrwałych, Ogniotrwałe materiały izolacyjne do pieców przemysłowych, takich jak rurowe piece grzewcze z piecami krakingowymi, piece do reformingu, gorące wielkie piece, wykładziny izolacyjne kadzi, piece wahadłowe, piece tunelowe, ceramiczne piece torowe, i piece płytowe w przemyśle stalowym, metalurgicznym i chemicznym.
Wskaźnik fizyko-chemiczny cegły szamotowej k 26
|
Marki |
Cegła izolacyjna z gliny |
|||
|
/ |
CH-NG-0.5 |
CH-NG-0.6 |
CH-NG-0.8 |
CH-NG-1.0 |
|
BD g/cm3 Większe lub równe |
0.5 |
0.6 |
0.8 |
1 |
|
CCS/Mpa Większy lub równy |
1.5 |
2 |
2.5 |
3.4 |
|
Linia ponownego nagrzewania zmienia się o nie więcej niż 2% temperatury/stopnia testowego. Mniejsza lub równa |
1250 |
1300 |
1350 |
1350 |
|
Przewodność cieplna średnia temperatura 350 ± 25 stopni (W/mk) |
0.18 |
0.25 |
0.35 |
0.5 |
|
0.1MpaOgniotrwałość pod obciążeniem (RUL)/stopień Większy lub równy |
1160 |
1250 |
1280 |
1300 |
|
Fe2O3% |
2.5 |
2.5 |
2 |
2 |
|
Maksymalna temperatura/stopień użytkowania |
1150 |
1200 |
1280 |
1300 |
Paczki i dostawa:
Ponieważ cegła ogniotrwała k 26 o mniejszej gęstości nasypowej, której wytrzymałość nie jest tak duża, jak cegły szamotowe o dużej masie, podczas dostawy firma CH Refractories zapakuje izolacyjne cegły ogniotrwałe w specjalne opakowania w celu ochrony izolacyjnych cegieł glinianych przed uszkodzeniem.

Opis produktów
Nasze najnowsze projekty
Projekty współpracy warsztatu maszynowego Shanghai Jwell

Projekty współpracy warsztatu maszynowego Shanghai Jwell
Lorem ipsum dolor sit amet,consectetur adipisicing elita. Delectus,natus numquam unde qui pariatur porro necessitatibus harum libero commodi rem veritatis in nisi vero odit tenetur esse quidem Inventore ex. Sunt nam mollitia,accusantium voluptates

Projekty współpracy warsztatu maszynowego Shanghai Jwell
Lorem ipsum dolor sit amet,consectetur adipisicing elita. Delectus,natus numquam unde qui pariatur porro necessitatibus harum libero commodi rem veritatis in nisi vero odit tenetur esse quidem Inventore ex. Sunt nam mollitia,accusantium voluptates

Projekty współpracy warsztatu maszynowego Shanghai Jwell
Lorem ipsum dolor sit amet,consectetur adipisicing elita. Delectus,natus numquam unde qui pariatur porro necessitatibus harum libero commodi rem veritatis in nisi vero odit tenetur esse quidem Inventore ex. Sunt nam mollitia,accusantium voluptates
Wprowadzenie do fabryki

Zhengzhou Caihua Kiln Masonry Installation Co., Ltd, w skrócie CH Refractories, została założona w 1984 roku i posiada zaawansowany sprzęt procesowy i system przygotowania surowców.

Pełny zestaw konwencjonalnych urządzeń do testowania materiałów ogniotrwałych może zapewnić jakość przed wysłaniem do klientów. Roczna produkcja różnorodnych kształtowanych i niekształtowanych materiałów ogniotrwałych 120,000 ton.

CH Refractories produkuje głównie materiały ogniotrwałe dla przemysłu hutniczego, koksowniczego, cementowego, energetyki, pieców chemicznych i ogólnoprzemysłowych. Produkty ogniotrwałe eksportowane na Bliski Wschód, Amerykę Południową, Azję Środkową, Azję Południowo-Wschodnią, Afrykę i inne regiony.
Często zadawane pytania
P: Co to jest ekspres handlu zagranicznego?
P: Jak mogę najszybciej uzyskać cenę?
P: Czy mogę otrzymać próbkę do testów?
P: Jakie jest MOQ Twojego produktu?
P: Jak możesz zagwarantować jakość swoich produktów
P: Do jakich krajów głównie eksportujesz?
P: Jak długi jest czas produkcji?
P: Jaki termin płatności możesz zaakceptować?
P: Czy możesz zrobić OEM? Lub spersonalizowane pakiety?
P: Czy mogę odwiedzić Twoją fabrykę?
Wskaźnik fizyko-chemiczny cegły szamotowej k 26
|
Marki |
Cegła izolacyjna z gliny |
|||
|
/ |
CH-NG-0.5 |
CH-NG-0.6 |
CH-NG-0.8 |
CH-NG-1.0 |
|
BD g/cm3 Większe lub równe |
0.5 |
0.6 |
0.8 |
1 |
|
CCS/Mpa Większy lub równy |
1.5 |
2 |
2.5 |
3.4 |
|
Linia ponownego nagrzewania zmienia się o nie więcej niż 2% temperatury/stopnia testowego. Mniejsza lub równa |
1250 |
1300 |
1350 |
1350 |
|
Przewodność cieplna średnia temperatura 350 ± 25 stopni (W/mk) |
0.18 |
0.25 |
0.35 |
0.5 |
|
0.1MpaOgniotrwałość pod obciążeniem (RUL)/stopień Większy lub równy |
1160 |
1250 |
1280 |
1300 |
|
Fe2O3% |
2.5 |
2.5 |
2 |
2 |
|
Maksymalna temperatura/stopień użytkowania |
1150 |
1200 |
1280 |
1300 |

